Overzicht jurken

Prachtige trouwjurk van Ladybird met mooi bewerkte rug

€ 1695 750
+ verzending
  • Hidden
Verkoper Judith Uit Kwintsheul, Nederland

Details

  • Maat
    38
  • Silhouette
    A-lijn
  • Stijl
    Bijzondere rug
  • Conditie
    Gedragen
  • Kleur
    Ivoor
  • Materiaal
    Kant
  • Merken
    Ladybird
  • Halslijn
    Spaghetti bandjes
  • Lengte
    Vloerlengte

Aanpassingen Jurk

De jurk is te dragen zonder BH. De cups zijn op maat gemaakt. Vanaf navel-hoogte tot heuphoogte is de jurk ietsje uitgenomen. De onderkant is ingekort aan de voorkant (ik ben 1,63 m en had hakken van 6 cm hoogte aan). Tevens zijn de schouderbandjes iets ingekort.

Beschrijving

Wat heb ik genoten van deze bijzondere jurk van Ladybird (419015). Buiten het feit dat hij erg mooi is, voelt hij totaal niet zwaar en redelijk luchtig aan. Tijdens onze mooie dag was het 32 graden en zelfs met die temperaturen is het een fijne jurk.

De jurk heeft een lichte A-lijn en is volledig met kant bewerkt. De onderkant is ook heel mooi afgewerkt met een kanten rand. De rug is gemaakt van doorzichtige stof met kanten applicaties. Op de heupen sluit de jurk mooi aan en loopt vervolgens soepel uit naar beneden. Er zit een kleine sleep aan. Sluiting is door middel van een rits tot aan de onderrug en knoopjes op de bovenrug.

Heb je vragen? Neem dan gerust contact met mij op.

Shop accessoires bij je jurk
Overzicht jurken